+1 امتیاز

سوال

لیستی از بهترین سایت های لینک کوتاه کن که هم سرعت خوبی داشته باشن هم اوتورتی زیادی داشته باشن
میخوام باهاشون لینک های طولانی سایتمو کوتاه کنم
در تکنولوژی / کامپیوتر توسط

دیدگاه

Cdc Substance Abuse Free Drug Rehab Centers  https://sonnik.nalench.com/user/iviva/ - Alcohol Rehab Near Me  http://dukanyiq.com/author/jameszew/  <a href="http://hdkaraokesong.com/space-uid-200179.html">Drug Rehab Near Me</a>

دیدگاه

Inpatient Drug Treatment Drug Rehab Centers  http://www.checkio.org/user/cMike/ - Alcohol Rehab Centers  http://forsaj-avto.ru/user/rehabcenters/  <a href="https://forum.pets.gr/members/dmike.60638/">Drug Rehab Centers</a>

دیدگاه

دیدگاه

Inpatient Drug Rehab Near Me Drug And Alcohol Rehab  https://fullcrackserial.net/user/rehabcenters/ - Drug Rehab Centers Near Me  http://forum.muhaiphong.net/member.php?9687-Jameskap  <a href="http://modsmc.ru/user/rehabcenter/">Drug Rehab Centers</a>

دیدگاه

Alcohol Recovery Near Me Drug Rehab For Women  http://fh7967p9.bget.ru/user/rehabcenters/ - Drug Rehab Centers Near Me  http://nata.mptl.ru/user/drugrehabds/  <a href="https://ip119.ip-137-74-180.eu/user/rehabcenter/">Alcohol Rehab Centers</a>

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

5 پاسخ

0 امتیاز
بهترین پاسخ

پاسخ

https://bitly.com
یکی دیگر از بهترین سرویس های کوتاه کننده لینک سایت bit.ly است که در کشور ما هم محبوب است و خیلی از دیجیتال مارکتر ها از آن استفاده می کنند. از مزیت های خوب این سرویس می توان به سفارشی سازی لینک های کوتاه شده و آنالیز دقیق کلیک ها روی آن ها اشاره کرد.

bit.ly هم یک زمانی جزء سایت هایی بود که می شد از طریق کوتاه کردن لینک در آن کسب درآمد کرد. ولی خیلی وقت است که چنین امکانی رو از سرویس کوتاه کننده لینک اش برداشته است.
توسط
0 امتیاز

پاسخ

https://tinyurl.com
Tinyurl هم جز یکی از بهترین و محبوب ترین سرویس های کوتاه کننده لینک خارجی در دنیا است. در tinyurl هم می توانید لینک های کوتاه شده خود را سفارشی کنید. اما از عیب های این سرویس کوتاه کننده لینک می توان به عدم رد گیری و آنالیز کلیک ها در آن اشاره کرد.
توسط
0 امتیاز

پاسخ

https://Ow.ly
به تازگی Ow.ly به یکی از ابزارهای مفید در سایت معروف  Hootsuite اضافه شده است. Ow.ly هم یکی از قدیمی ترین کوتاه کننده های لینک محسوب می شود که با ادغام آن در سایت بزرگ Hootsuite کارایی بیشتری پیدا کرده است. در این سرویس کوتاه کننده لینک امکان آنالیز دقیق لینک های کوتاه شده در شبکه های اجتماعی برای شما فراهم شده است.

همچنین با ادغام آن با Hootsuite می توانید پست های خود را در شبکه های اجتماعی به صورت حرفه ای پیگیری و آنالیز کنید.
توسط
0 امتیاز

پاسخ

http://bit.do
این سرویس کوتاه کننده لینک هم جزء یکی از بهترین ها در کوتاه کردن لینک محسوب می شود. کوتاه کننده لینک bit برای کشور هند است و به شما امکان سفارشی سازی لینک های کوتاه شده را می دهد. از رتبه الکسا و تعداد بک لینک هایش می توان فهمید سرویس قدیمی و قابل اعتمادی است.
توسط
0 امتیاز

پاسخ

https://is.gd
is.gd هم یک سرویس خوب برای کوتاه کردن لینک است. عمده کاربران این سرویس از کشور چین هستند و یکی از قدیمی ترین سایت های کوتاه کننده لینک است.

از امکانات منحصر به فرد این سرویس کوتاه کننده لینک می توان به ارائه QR Code اشاره کرد که می توانید از آن برای باز کردن لینک کوتاه شده خود در موبایل ها نیز استفاده کنید.

همچنین امکان سفارشی سازی لینک کوتاه شده و آنالیز کلیک های آن هم در این سرویس کوتاه کننده لینک امکان پذیر است.
توسط
به وبسایت پرسش پاسخ خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.